037 658 26 71 info@offsportswear.com

O firme OFF Sportswear s.r.o.

OFF Sportswear s.r.o. sa zaoberá výrobou originálneho športového oblečenia a suvenírov pre športové kluby. Úspešne spolupracujeme s množstvom športových klubov doma aj v zahraničí. Naše výrobky nájdete vo fanshopoch po celoej Europe. Popri výrobe suvenírov poskytujeme služby šitia športového a pracovného oblečenia, potlač oblečenia a strojové vyšívanie. Spracujeme akýkoľvek návrh a potlačíme, alebo vyšijeme ho na požadovaný tovar. Vieme vyrobiť aj samostatné nášivky a zrealizovať našitie na Vami dodaný tovar.

Vyrábame dresy pre slovenskú hokejovú reprezentáciu, extraligové hokejové a futbalové kluby Ďalej pod značkou „OFF Sportswear“ vyrábame licencované suveníry reprezentácie a extraligy. Personalizované dresy s vlastným menom a číslom, čapice – tričká – mikiny – šále a doplnky. Hokejbalové, basketbalové, baseballové, cyklistické dresy a podobne.

OFF Sportswear je dodavateľom internetového obchodu s originálnymi športovými suvenírmi – www.AllForFan.com. Znenie sloganu „All for fan“ hovorí za seba, snažíme sa zabezpečiť všetko pre fanúšikov hokeja, futbalu, ale aj akéhokoľvek iného športu alebo spoločenskej aktivity. Tovar môžete zakúpiť cez náš internetový obchod www.AllForFan.com, alebo vo vybraných kamenných obchodoch.

Dopytový formulár

Tu môžete vyplniť a zaslať nezáväznú žiadosť o cenovú ponuku. Odpovieme na ňu v priebehu 48 hodín. Do poznámky prosím uveďte počty objednaných kusov, materiál, farby a iné požiadavky. Ak máte grafické podklady, môžete ich pridať ako prílohu.