037 658 26 71 info@offsportswear.com

DTF potlač

Naše služby sme aktuálne rozšírili o DTF potlače, ktoré si sami vyrábame. DTF je skratka z anglického Direct Transfer Film, čo v preklade znamená "priamu tlač na film". Je to inovatívna technológia výroby potlačí, ktorá využíva ako prenosné médium špeciálnu fóliu (film). DTF tlačiareň na túto fóliu digitálne vstrekuje atrament, určený na potlač textilu, v niekoľkých vrstvách. Následne sa aplikuje granulované lepidllo, ktoré sa tepelne upravuje ako posledná vrstva celého procesu. Vzniknutá potlač je týmto pripravená na prenos na textil v termolise. Tymto spôsobom je možné potláčať bavlnené aj polyestrové oblečenie a doplnky. Potlače ostávaju aj po opratí stálo farebné, bez prasklín a bez "gumového" efektu.

Ponúkame výrobu DTF termo transférov. DTF transféry sú podobné ako sieťotlačové transféry s tým rozdielom, že nie ste limitovaný farbami. DTF sú digitálne nátlačky. Výroba je možná už od jedného kusu.

Pre reklamné agentúry a iných výrobcov potláčajúcich textil ponúkame DTF transféry pre vlastné lisovanie za veľkoodberateľské ceny.

Dopytový formulár

Tu môžete vyplniť a zaslať nezáväznú žiadosť o cenovú ponuku. Odpovieme na ňu v priebehu 48 hodín. Do poznámky prosím uveďte počty objednaných kusov, materiál, farby a iné požiadavky. Ak máte grafické podklady, môžete ich pridať ako prílohu.